Piotr Domagała

Witaj, bardzo mi miło, że odwiedzasz moją stronę.

W czerwcu tego roku skończę 30 lat. Urodziłem się w Mielcu (woj. podkarpackie), ale od 10 lat mieszkam we Wrocławiu.

Ukończyłem studia na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Obecnie kontynuuję współpracę z uczelnią w ramach studiów doktoranckich. W swoim dorobku naukowym mam kilka publikacji oraz wystąpień na konferencjach o charakterze ogólnopolskim oraz międzynarodowym. Więcej na ten temat piszę w zakładce Edukacja.

Od czasów dzieciństwa byłem osobą bardzo otwartą, o wielu zainteresowaniach. Trenowałem m.in. sporty walki, break dance oraz piłkę nożną. Jednak spośród wszystkich zainteresowań zawsze wybijała się przyroda. Początkowe zainteresowania prehistorycznymi dinozaurami przekształciły się w zainteresowanie otaczającą mnie przyrodą. Lubiłem z bliska obserwować owady, jaszczurki, myszy polne, ptaki oraz ryby. Spędzałem w tym celu mnóstwo czasu w ogrodzie, na pobliskiej łące, a niemal normą były weekendowe wyprawy z rodzicami do lasu.

Wolne chwile staram się jednak spędzać z daleka od komputera i zgiełku miasta. Od niedawna rozwijam swoją pasję do fotografii. W szczególności interesuje mnie fotografia krajobrazu i przyrody, a kilka ciekawych zdjęć z moich wyjazdów do Norwegii, Australii i Nowej Zelandii oraz Afryki Południowej umieściłem w galerii stronie. Spotkania oko w oko z przyrodą są dla mnie niezwykle inspirujące i pozwalają ładować baterie do dalszych działań. Mam nadzieję, że przede mną jeszcze wiele pasjonujących wyjazdów z aparatem w dłoni!